STAJ Hakk.

12 May

  • Bilgisayar Mühendisliği Bölümü
  • Tüm Duyurular

Bayram Tatili ile Stajları çakışan öğrencilerimizin staj süreleri UZAMAYACAKTIR. Evraklarında belirlenen sürede stajlarını tamamlamaları gerekmektedir (Staj süreleri 25 gün sayılacaktır).

 

2016-2017 Yaz Döneminde STAJ-1 yada STAJ-2 yapan öğrencilerimiz;

2017-2018 Güz Dönemi Ders Seçiminde MUTLAKA  STAJ-1 yada STAJ-2 derslerini seçmeleri gerekmektedir (Yalnızca bir tanesini seçmelisiniz).

Aksi durumda yaptıkları stajlar GEÇERSİZ sayılacaktır.

Bu durumdan öğrencilerimiz sorumludur ve KESİNLİKLE geri dönüş söz konusu değildir.

 

 

(Güncellenme Tarihi: 04 Ağustos 2017) 

Staj hakkındaki gerekli tüm bilgiler için tıklayınız... 

SİGORTA BAŞLANGIÇ BELGESİ İÇİN; STAJINIZA BAŞLAMADAN 4 GÜN ÖNCE arafatsenturk@duzce.edu.tr adresine,

hangi tarihte staja başlayacağınızı,

numaranızı,

T.C. bilginizi,

isim ve soyisiminizi içeren e-mail atınız.

Size geri dönüş sağlanacaktır.

 

 

STAJ YAPMASI UYGUN OLAN ÖĞRENCİLERİMİZİN LİSTESİ

(Bu liste hafta hafta eklenmektedir, stajınıza başlamadan 5 gün önce dönem güncellenmektedir)

1. DÖNEM (05.06.2017-11.07.2017)

Ceyda ŞENVELİ

151001043

Oğuzhan ŞELİK

141001023

Sümeyye KAHRAMAN

131001006

Ebru CAN

151001029

Şeyda Nur ÇOLAK

131002016

Sena Nur MACİT

131002026

Özcan MADEN

141001012

Muhammed ÖĞÜT

Salih SELEK

131001053

141002056


2. DÖNEM (12.06.2017-18.07.2017)

Muhammet Kaan AYİÇEĞİ

131002059

Harun DURMUŞ

131002033

Barış ASLAN

131002045

Melisa POLAT

131001030

Hamza TAŞ

151001020

Çağrı ÜSTÜN

151001041

Habip YEŞİLYURT

120100020007



3. DÖNEM (19.06.2017-25.07.2017)

MERT SAİT VAROL

151001047

UFUK KARAÇAYLI

120100010034

SABRİYE BETÜL KALFA

141002024

YAĞMUR ÇATAK

151001014

MURATCAN GÖKYOKUŞ

141002011

MESUT ÇALIK

141002041


4. DÖNEM (28 Haziran 2017 – 28 Temmuz 2017)

OSMAN POLAT

120100010045

TUĞBA YILMAZ

10100802017

NURDAN KOLAY

FATİH DEMİREL

120100020034

120100010015   



5. DÖNEM (03 Temmuz 2017 – 04 Ağustos 2017)

ABDULLAH CEVİZ

151002042

SÜLEYMAN BABAOĞLU

120100010043

AYDAN DİNÇER

131001034

ŞÜHEDA YAMAN

141002012

MUHAMMET LÜTFİ ÖZEN

151001045

EMRE KAYMAK

141001022

RABİA AYŞE GÜZEL

131001038

ÖZLEM ÖZÇELİK

131001028

MEYRA BOZLAR

151001023

FATMA SEDA AYDOĞAN

141002067

SEVİNÇ BEŞDAŞ

131001003


6. DÖNEM (10 Temmuz 2017 – 11 Ağustos 2017)

NAGİHAN UYSAL

141002028

MEHMET ÖZÇELİK

151001049

YAĞIZHAN AVCI

141001003

ZEYNEP HANDE DEMİRCİGİL

141001020

MEVLÜT BARIŞ BEYDİLLİ

110101008044

 

7. DÖNEM (17 Temmuz 2017 – 18 Ağustos 2017)

SERDAR FARUK KÖŞNEK

110101003016


8. DÖNEM (24 Temmuz 2017 – 25 Ağustos 2017)

RÜMEYSA HATİCE ATEŞ

110101008018

İREM KÖMÜRCÜ

151001039

EMRE KARADENİZ

151002027

SEMA KAYASAROĞLU

120100010039

 

9. DÖNEM (31 Temmuz 2017 – 07 Eylül 2017)

Merve ÖZDEMİR

131002048

ÖNDER MERT ARTAN

151002065

SADIK AHMET YILMAZ

141001034

UFUK ŞİMŞEK

110101008038

BÜŞRA UZUNYÜZ

131002044

BURAK HATİPOĞLU

131002006

SELİN APAK

151002048

YUNUS EMRE AKGÜL

151002013

ÜMMİYE ZAİMOĞLU

141001045

YUSUF ŞİNİK

131002017

ÖZLEM DALKIÇ

131002029

AYSUN ERDEM

120100020012

CANSU ERDEM

141001031

HANDENUR PEKGÖZ

151002001

FURKAN BİNGÖL

110101008034

ÜMMÜGÜLSÜM KAYMAK

141001019

YUNUS EMRE KARAOSMANOĞLU

141002007

Merve ÖZDEMİR

120100020009

ASENA HAZAL KAHRAMAN

141001038

EMİNE DELİBAŞ

120100010040

ONURHAN TOPKARA

151001012

ALPEREN COŞKUN

151001011

BEYZA EKİCİ

120100010036

EBRU DUDAK

141001002

OZAN CEM KOÇYİĞİT

131002024

CUMA ÖZGÜN ÖZTAŞ

120100020031

NURCAN ÖZKAN

141002035

MERVE CAN

141001051

OĞULCAN ARABACI

120100020026

RUKİYE DOĞRU

141002020

EKREM GÜL

120100010037

ZEYCAN GÜRER

141002003

ERDEM KALYONCU

120100010044

MEHMET YEŞİLURT

151002041

HANİFE SENA ÇEVİK

141001016

SİNEM SEVİLMİŞ

151001027

ARDA ATASOY

151001018

ŞEYMANUR TOPAL

151002029

DİLARA EŞKİN

151001064

EMİRHAN ŞİŞMAN

120100020032

ENES ARİCAN

131002050

SADIK ZABUN

141001033

AHMET AYDENİZ

131002023

EDANUR ENÇ

141002014

UĞUR CAN YILDIRIM

131001040

İBRAHİM DERİNSU

120100020006

SÜLEYMEN AYAZ

120100020053























 

10. DÖNEM (07 Ağustos 2017 – 14 Eylül 2017)

ALİHAN ÜLKER

131001036

SİNEM SEPETÇİ

131002027

DENİZ EREN OCAK KIRITOĞLU

131002010

YEŞİM TOZLU

151001030

FATMA ARABACIGİL

151002043

CEMRE NUR AYDIN

120100020015

ELVAN KÜBRA KÖK

141001037

BATUHAN KESİM

151001035

ECE AKILLI

131002019

EMİNE DİLARA MERCAN

131001025

MELİKE ÜMSÜR

131002015

ÜMMÜGÜLSÜM DEREBAŞI

141001029

ŞEYMANUR DEMİRHAN

141001018

AHMET TERZİOĞLU

151001067

OĞUZHAN MELEZ

151001037

SAKİNE TUNÇ

131001004

SEMA KILIÇ

141002016

ETHEM BAHÇE

141002074

EDA NUR TURHAN

151002010

UFUK SERDAR TAŞCI

120100020044

EMRE ETHEM KUBAL

141002073

BURCU YAMAN

151002076

YUNUS ASLANHAN

141002029

BURAK ÇETİN

120100020052

TUĞRUL YALÇINKAYA

131001042

MUSTAFA ALPEREN ÇELİK

151002030

CİHAN FERHAT KART

141002033

SAMET ALİ SAMETOĞLU

110101003032

SEDANUR KORKUT

161002218

CANSU GİZEM UÇAR

131002021

SELİN DEMİREL

131002014

ELİF BANU GÖDELOĞLU

120100010031

ÖMER FARUK AKTÜRK

131001002

BÜŞRA CİVCİ

120100010049

ZEYNEL AKIN

141002030

BÜŞRA ÖZTÜRK

131002031

BÜŞRA ZEYNEP AYAKSIZ

151001010

İSMAİL HAKKI

120100020051

MELİKE BEKTAŞ

131001023

FURKAN AKTAŞ

151002038

FARUK ALTAY

131001021

OĞUZHAN YILMAZ

141001048

SALİHA SAY

161002211

HALİL İBRAHİM ÇARBUĞA

131001008

MUHAMMED ERDEM SİYAM

151001024

İSMAİL CAN GEZMİŞ

151002022

HANİFE BEYZA NUR HAS

151002047

BÜŞRA SARIGÖL

151002052

ABDULLAH GÜL

151001042

MUSTAFA KOSİF

131001035

MUHAMMET ŞEVKET YÜKSEL

131002052

SAMET SUNMAN

131002025

YUSUF ALPEREN ŞİŞMAN

131002011

YÜCEL GÜMÜŞ

151002063

BURAK GEYLANİ

131001016

BAHADIR ERAY

141002034

MUSTAFA ERBAY

141001007

MUSA KONUK

131001043

MÜCAHİT PELEN

151001013

EDA TÜRE

141001011

SEÇİL ÖZDEMİROĞLU

131002002

ESRA GÜL YUVACI

120100020017

MERVE AKTOP

151001004

YASİN GÜLCÜ

151002025

ALPER DEMİREL

141001005

ANIL ÖZBEK

141002049

HAVVA YAŞAR

141001083

İSMAİL GÜLER

110101008026

SÜMEYYE BEĞEN

141001028

KADİRCAN SOĞAZ

151001022

TUNAHAN ÖZKAN

120100020036

HALUK CAN BALBAY

141002047

BURAK TAN

141002046

ARDA TOSYALIOĞLU

141002045

MUHAMMED YUSUF KAYA

141002038

HATİCE SÜBEKCİ

141002010

SEDEF İŞÇİMEN

141002005

ABDULKADİR BEŞER

141002031

NİLÜFER DÖNE

131001048

SENA NUR MACİT

131002026

ASLI ERTÜRK

131002003

EMRE CAN DEREKÖY

141002015

EREN SAYGILI

131002032

FURKAN BULUT

161002210

ABDULLAH FURKAN KOÇ

161002209

FURKAN SEVİK

120100020048

HALİL ENGİN

131002018

MUSTAFA KAYMAZ

141002019

SABRİYE BETÜL KALFA

141002024

CANBERK ÖZDEMİR

141001010

RUŞEN ARSLAN

131001018

SULTAN SÜLEYME ÖZTOPUZ

151001015

ALİ ERENKARA

151001003

MUHAMMED GÖÇER

141002042

ZİYA KERİM İNCEER

141002037

TUĞBA ÜNAL

141001032

HAMİT KAYA

120100020040

OĞUZ AKKAYA

120100010009

RECEP ÇİL

131002042

SELAHTTİN AMMAR BÜYÜKDERE

131002022

BURAK KAYA

131002043

TUĞBA NUR AVCI

131002041

EVREN AY

131002036

BERAT ÖZDEMİR

120100020008

HATİCE BUĞUR

141001004

EDA NUR ÇUMAK

131001046

BEYZA EKİCİ

120100010036

DAMLANUR İSAOĞLU

141002022

ERVA BAŞAR

141002052

SÜMEYYE HEPBİÇER

141002006

MURAT ERKAM YALÇIN

141002044

ATAKAN ÖNDER

141002009

RAMAZAN BAYAZIT

151002059

BUĞRA ÜNLÜ

131002028

RABİA DEMİR

161001203

ERDEM KALA

131001039

ZAFER TEKİN ERBEN

131001041

ÖZLEM BİDECİ

141001013

SENA NUR BAYIR

151002008

AHMET ÖZTÜRK

141002008

AYŞEGÜL AKTAŞ

141002021

HÜSEYİN KARAKAYA

131002039

ÜMMÜGÜLSÜM DARENDELİOĞLU

151002078

HATİCE BAHAR

141002002

ATAKAN ÖNDER

141002009

MELİH YAVUZ
120100020041
ÖZGE BAHÇECİ
131001022
MEHMET AKİF ÖZTÜRK
110101008003
BÜŞRA TURAN
131001011
YUSUF ORUÇ
16603285038
DUYGU KAYAOĞLU
120100010011
OĞUZ GEYLANİ YILMAZ
120100010032
ŞAHİN SAĞLAM
141002058
TUĞBA ULUSOY
131001014
HAZEL TOKLUOĞLU
120100010022
BÜŞRA ÇAĞMAN
10100301040
TALHA SERHAT AKDAĞ
120100020005
ADEM YAVAŞ
131001010
AHMET YILDIZ
131001033
ALİ KAĞAN ZOR
131001044
KÖKSAL KAAN ZOR
110101008010
HASAN TİTREK
151002034