Staj

Salgın Nedeniyle Yapılan Düzenlemeler

2021 Yaz Dönemi Tarihleri (Yeni)

Yukarıda verilen tarihlerde stajlar yapılabilecektir. 
Öğrenci ilgili formları 3'er nüsha olarak Firma Kaşe/İmza (Islak imza olacak, Taranmış/Faxlanmış imza kesinlikle kabul edilmeyecektir. Kaşe/Mühür zorunludur) ve kendi İmzasının ve parafının bulunduğu yerleri eksiksiz doldurduktan sonra aşağıdaki adrese kargo ile gönderebilecektir. 


Kargonuz elimize ulaştığında , imzalanarak tarafınıza belirtmiş olduğunuz  ikametgah adresinize geri gönderilecektir.(Başvurunuzun 15 gün önceden elimize ulaşması gerekmektedir.)


Not: Gönderilen formların İmza/Kaşe kısımları eksik olması durumunda sigorta girişi yapılamamaktadır. Lütfen göndermeden önce tüm formları dikkatlice kontrol ediniz.


(Belirtilen Formlara Staj Akış Şemasından ulaşabilirsiniz)


Staj Akış Şeması için tıklayınız.

Stajlar hakkında Sıkça Sorulan Sorular için tıklayınız.

Zorunlu staj belgesi isteyen öğrencilerimiz belgelerini buraya tıklayarak @ogr.duzce.edu.tr uzantılı e-posta kullanıcı adı şifreleriyle giriş yaptıktan sonra indirebilirler.


Güncellenmiş Staj Tarihleri için tıklayınız..

Staj raporu hazırlama kitapçığı için tıklayınız.

Örnek Staj Kabul ve Sözleşme Formu nasıl doldurulur tıklayınız..

Ücretli staj yapacak öğrencilerin(Firmadan ücret alacak) izlemesi gereken yol için tıklayınız.


Staj yönergesinde alınan yeni kararları görmek için tıklayınız. 2.Ara Dönem Stajı için gerekli belgeler aşağıdadır.

Staj kabul ve sözleşme formu için tıklayınız. (3 nüsha çıkartınız.)  

Ara dönem staj başvuru dilekçesi için tıklayınız.

Önemli Not: Ara dönem stajına başvurmanız için 4. sınıf öğrencisi olmanız ve transkriptinizde geçer not almadığınız en fazla 4 dersinizin kalmış olması gerekmektedir. Ancak bu şartları sağlıyorsanız ara dönem stajına başvurabilirsiniz. Ara dönem staj başvuru tarihlerine üstteki başvuru dilekçesini inceleyerek bakabilirsiniz.Kargo gönderisi için

Gönderici Adı-Soyad: Öğrenci Ad Soyad (Bilgisayar Müh. Staj-I) veya (Bilgisayar Müh. Staj-II) (Bölümünüzü kargo evrakına mutlaka yazınız )

Alıcı ve Adresi: Mühendislik Fakültesi Dekanlığı A Blok Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Sekreterliği

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi, Mühendislik Fakültesi B Blok 3. Kat No: 316 Merkez Düzce 81620
Tel: (0380) 542 10 36

Not: Gönderi yapacak öğrencilerimizin cep telefon numaralarını kargoya doğru girmeleri evraklarla ilgili problemde iletişim kurulması için önemlidir. 

Not: Bazı firmalar staj evraklarının imzalanmasını önce bizlerden istemektedirler. Bu durumda gokhanturan@duzce.edu.tr ile iletişime geçip , ilgili evraklar tarafınıza kargo ile postalanacak , ardından imzalanmış şekilde yukarıda belirtilen adrese geri gönderilecektir.